Većina naših treninga održava se na Savskom nasipu i Jarunu pa smo svojim članovima osigurali svlačionice s tuševima u prostorijama Veslačkog kluba Trešnjevka.

Veslački Klub Trešnjevka (Savska cesta 183) smješten je tik uz Savski nasip u neposrednoj blizini okretišta tramvaja kod Savskog mosta. Ispred kluba ima puno prostora za parkiranje automobila i parking se ne naplaćuje. Za lijepog vremena zgodnije je na trening doći biciklom, a bicikl se ostavlja u prostoru koji je pod video nadzorom.

lokacija

U mjesecima kad je kraći dan najviše treniramo po osvijetljenom dijelu nasipa koji se proteže od Savskog mosta na zapadu do Mosta mladosti na istoku, a kad je nasip pod snijegom jedan dio treninga radimo na očišćenoj cesti oko Jaruna.

U ljetnim mjesecima imamo više mogućnosti za trening pa jedan dio treninga radimo na travnato/zemljanom dijelu nasipa prema Jankomirskom mostu kao i na uskim šumskim stazama Jaruna.

Povremeno organiziramo treninge i na drugim lokacijama kao što su Maksimir i Sljeme.

Savski nasip noću

Šumske staze na Jarunu

Početkom studenog selimo se na Jarun gdje treniramo do početka ožujka. Na Jarunu smo osigurali za svoje članove svlačionice s tuševima u sklopu veslačkog centra, a dva puta tjedno imamo i dvoranu u kojoj ćemo organizirati trening vježbi snage za trup.

Jarun je u zimskim mjesecima najbolje mjesto za trčanje u Zagrebu jer se cesta oko Jaruna redovito čisti od snijega, cijeli Jarun jako dobro je osvijetljen, a u neposrednoj blizini je i Savski nasip gdje treniramo subotom (kad nema snijega).

Jarun - objekt